Nabídka práce > Citrix podpora - Mladá Boleslav

Citrix podpora - Mladá Boleslav

Náplň práce

Jsme významným dodavatelem IT technologií a patříme mezi přední systémové integrátory.

Pro zajištění dokonalosti našich služeb hledáme nového kolegu na pozici Citrix podpora, který se bude starat o Citrix XenApp prostředí u našeho významného zákazníka v Mladé Boleslavi. Bude se jednat především o správu a rozvoj Citrix řešení a řešení ticketů. V kontaktu budete s dalšími infrastrukturními týmy, jako je oddělení síťové infrastruktury nebo uživatelská podpora.

Požadavky

- Technické vzdělání
- Alespoň 3 roky praxe ve Windows prostředí (Active Directory, souborové systémy, servery atd.)
- Orientace v oblasti sítí (TCP/IP atd.)
- Velmi uvítáme zkušenost s terminálovým prostředím a Citrix technologiemi
- Základní znalost anglického jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 3 dny zdravotního volna - Stravenky - Příspěvek na penzijní připojištění - Kurzy anglického jazyka - Školení - Certifikace - Příspěvek na dopravu - Možnost občasné práce z domova - Pružná pracovní doba - Multisport karta
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav