Nabídka práce > PŘÍPRAVÁŘ MOKRÉHO BROUŠENÍ - ZLÍN

PŘÍPRAVÁŘ MOKRÉHO BROUŠENÍ - ZLÍN

Náplň práce

Pro výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme pracovníka do LAKOVNY. Jedná se o modernizované pracovní prostředí s více účelovými lakovacími komponentny.

Náplň práce:

- příprava lakovaných dílců
- broušení, tmelení, čištění, odvoz materiálů
- práce na 3 směny
- aktuálně místo výkonu LOUKY (od 6/2019 přestěhování do nové moderní haly v PŘÍLUKU)

Požadavky

- ideálně vyučení v oboru lakýrník, případně malíř/natěrač výhodou
- zkušenost s lakováním plastů velkou výhodou
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 25000 CZK do 33000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * základní fixní mzda (17 700 - 23 600) * 30 -35% měsíční prémie za pracovní výkon (5 - 8 000,-kč) * Docházkový bonus (500,- Kč formou Flexi Pass) * TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC * příplatek za práci o víkendu 60% * stravenky Sodexho ve výši 90,-Kč
  • Místo pracoviště: Zlín