Nabídka práce > MISTR VÝROBY | ÚSTÍ NAD LABEM

MISTR VÝROBY | ÚSTÍ NAD LABEM

Náplň práce

Jsi technický typ, co se vyzná v elektro, máš zkušenosti s vedením lidí a chybí Ti přátelský kolektiv? Pojď k nám dělat mistra výroby! Jsme menší společnost v srdci Ústí :-).

Co bude náplní práce mistra:
* vést a motivovat svůj tým
* zajišťovat výrobní požadavky na směně
* kontrolovat kvalitu
* nastavovat a kontrolovat stroje a zařízení, včetně přestaveb výroby
* kontrolovat dodržování bezpečnosti práce

Požadavky

Mistr výroby, který nám padne jako ulitý, by měl mít:

* dokončené minimálně SOU vzdělání, nejlépe v oboru elektro
* praxi z výrobní společnosti alespoň 1 rok, praxe z automotive bude velké plus
* schopnost vést a motivovat tým
* manuální zručnost
* znalost BOZP
* zodpovědnost, samostatnost

Pracujeme ve dvousměnném provozu.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 23900 CZK do 29500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * roční bonusy * stravenky * příspěvek na penzijní spoření * výuka německého/ anglického jazyka zdarma
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem