Nabídka práce > Projektant ocelových konstrukcí/ Ústí nad Labem

Projektant ocelových konstrukcí/ Ústí nad Labem

Náplň práce

Máte vysokou školu v oboru strojírenství a rádi byste se věnovali projekční činnosti? Jste tvůrčí a vyhledáváte týmovou spolupráci? Obsazujeme pozici projektanta ocelových konstrukcí, jehož náplň práce bude:

* odpovědnost za návrh technických řešení a podílení se na vypracování technických návrhů
* odpovědnost za vytváření, úpravu a revizi výkresů
* komunikace se subdodavateli
* úzká spolupráce s týmem projektových manažerů a obchodním oddělením

Požadavky

Projektant ocelových konstrukcí, jak si jej představujeme:

* VŠ vzdělání technického směru s praxí alespoň 2 roky na obdobné pozici
* schopnost kreslit v Inventoru a AutoCADu, Advance Steel výhodou
* znalost projektování/ tvorby VD příhradových konstrukcí výhodou
* orientace v příslušných normách (ČSN EN 1090, a další)
* nutnost AJ na úrovni samostatného dorozumění, jakýkoliv další jazyk výhodou
* znalost MS Office s důrazem na tabulky
* ŘP sk. B (ochota příležitostně cestovat)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * zázemí a prestiž mezinárodní společnosti * práce ve zkušeném kolektivu * standardní zaměstnanecké benefity
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem