Nabídka práce > JAVA DEVELOPER (Senior/Junior)

JAVA DEVELOPER (Senior/Junior)

Náplň práce

Divize SW vývoje spadající pod zahraniční společnost s více než dvacetiletou historií, hledá nové spolupracovníky, kteří se stanou důležitou součástí skvěle pracujícího týmu přátelských lidí.
Vyvíjíme vlastní distribuovaná softwarová řešení v oblasti integrace, EDI, IoT, microservices a communication gateways, které využívají přední světové firmy (např. T-Systems, Deutsche Bahn, DHL Freight atd.).

Chtěl/a by ses podílet na vývoji špičkového software s využitím moderních technologií? Rád/a se učíš nové věci a nebojíš se výzev? Chceš, aby Tvá práce byla vidět a měla smysl? Chceš do firmy, která se rychle rozvíjí a má unikátní perspektivu? Pokud ano, rádi Tě mezi sebe přivítáme.

Náplň práce:
- Vývoj SW a programování v Java (případně občas dle potřeby i v JavaScriptu)
- Dokumentace řešení + unit testy
- Práce s databázemi SQL i NoSQL
- Práce s decentralizovanou Clusterovou architekturou a multithreadové programování
- Zapojení do našeho Agile týmu
- Práce s nástroji JIRA a Git

Požadavky

- Ukončené min. SŠ, ideálně VŠ vzdělání
- Praxe alespoň 2 roky (resp. Senior 5 let)
- Znalost AJ slovem i písmem
- Znalost programování v Java (EE)
- Zkušenost s IDE Eclipse/IntelliJ (linux/windows)
- Silně analytické myšlení a schopnost rozpoznat a řešit problémy
- Proaktivní přístup, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce

Výhodou:
- Máš praktické znalosti Apache Cassandra, Karaf, Zookeeper a Kafka
- Máš praktické zkušenosti s administrací Linuxu
- Dokážeš použít i jiné programovací jazyky, např. JavaScript

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 30 dní dovolené - Flexibilní pracovní doba - Příležitostný Home Office po domluvě - Neformální a moderní prostředí a výborný tým kolegů - Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi - Možnost cestovat (Západní Evropa) - Příležitost pro vlastní
  • Místo pracoviště: Ostrava