Nabídka práce > Technický nákupčí pro kooperace

Technický nákupčí pro kooperace

Náplň práce

Máte dva roky praxi v nákupu ve výrobní společnosti, ideálně strojírenské? Rozumíte kovovým materiálům jako jsou trubky, tyče atd.? Máte vyjednávací schopnosti pro jednání s dodavateli o nejlepších cenách, popř. reklamacích?

Úkoly na pozici Technický nákupčí:

* Výběrová řízení na nákup materiálu (kovy - trubky, tyče, materiál pro obrobnu atd.) a služeb
* Kalkulace nákladů a stanovení cenové nabídky
* Hodnocení obratu dodavatelů
* Vyhledávání nových dodavatelů
* Kontrola dodržování smluvních podmínek
* Vyřizování reklamací s dodavateli

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání
* Min. 2 roky praxe v nákupu, ideálně ze strojírenství
* Porozumění technické dokumentaci
* MS Office na pokročilé úrovni (Excel, PowerPoint)
* Vyjednávací schopnosti a tah na branku

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * dotované obědy * klouzavá pracovní doba * proplácené přesčasy/náhradní volno * akce, teambuildingy * penzijní připojištění * lidský přístup a nakloněnost dohodě
  • Místo pracoviště: Česká Lípa