Nabídka práce > OBCHODNÍ MANAŽER s německým jazykem

OBCHODNÍ MANAŽER s německým jazykem

Náplň práce

Cítíte se na obchodních jednáních jako ryba ve vodě? Daří se Vám rozvíjet spolupráci se stávajícími zákazníky? Lehce se Vám navazují nové kontakty?
Hledáme zkušené obchodníky s velmi dobrou znalostí německého jazyka.

Budete mít možnost uplatnit svůj obchodní talent a přispět tak k rozvoji ryze české společnosti - jedničky na trhu ve svém oboru.

Náplní práce bude:
- jednání se stávajícími zákazníky (německy mluvící země)
- rozvoj dlouhodobých obchodních vztahů
- rozšiřování portfolia zákazníků
- prezentace výrobků a služeb, dojednávání obchodních podmínek
- účast na veletrzích
- cestování do zahraničí (cca 30% času)

Požadavky

Zužitkujte svůj cit pro obchod a ukažte, že se v zahraničí neztratíte!
K tomu budete potřebovat:

* výbornou znalost německého jazyka slovem i písmem
* prokazatelnou zkušenost na obchodní pozici
* zaměření na výsledky
* ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 25000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Dostanete nejen motivační ohodnocení za svou práci (fixní a provizní složka), ale také potřebné pracovní nástroje jako mobilní telefon, počítač a automobil ke služebním i soukromým účelům.
  • Místo pracoviště: Zlín