Nabídka práce > SOLUTION EXPERT

SOLUTION EXPERT

Náplň práce

- analýza požadavků
- koordinace vývoje interního / externího systémového řešení
- definování a optimalizace provozního modelolého řešení
- koordinace IT a obchodních zdrojů prostřednictvím implementačního procesu
- správa migrace dat

Požadavky

VŠ vzdělání (matematika, ekonomika, IT,..)
WebMethods (nebo podobné řešení ESB), Data Warehouse, Cognos BI ...
Znalost typických obchodní procesů v oblasti logistiky (skladování, vychystávání, distribuce poslední míle)
Znalost technologií- .NET, Oracle, MS SQL, XML
zkušenosi s SQL - Pokročilé datové dotazy a procedurální porozumění
zkušenosti s agilní vývojovou metodikou
anglický jazyk písemně i mluveně

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené 4 sick days obědy zdarma v okolí kanceláře pružná pracovní doba možnost home office další výhody (firmení produkty zdrama, mobilní tarif zdarma, ...)
  • Místo pracoviště: Olomouc