Nabídka práce > SPRÁVCE SAP MASTER DAT - MOST!

SPRÁVCE SAP MASTER DAT - MOST!

Náplň práce

Jste IT profík, který umí s master daty v SAP? Pokud je SAP Vaše hobby a k tomu se bez problémů domluvíte anglicky, určitě na sebe nenechte čekat a pošlete nám životopis. Můžeme Vám nabídnout vstřícné rodinné prostředí mimo oblast automotive :-).

* implementace změn v SAP - master data
* koordinace pravidelné údržby master dat výrobků a materiálu
* pravidelné monitorování systému a uživatelských profilů
* provádění hromadných změn master dat dle požadavků
* vytváření pracovních směrnic pro práci s master daty pro ostatní oddělení
* úzká spolupráce s finančním kontrolorem
* spolupráce s ostatními odděleními v rámci závodu
* kooperace na projektech v rámci skupiny

Požadavky

A co byste, jako správce SAP master dat, měl/a splňovat?

* SŠ s praxí alespoň 2 roky nebo VŠ vzdělání, zaměření IT
* zkušenosti se správou master dat v SAP
* vynikající znalost IT systémů, zejména MS Office, SAP
* plynnou češtinu a angličtinu slovem i písmem
* dobré komunikační a organizační schopnosti, analytické myšlení
* zkušenosti s finančním kontrolingem výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * dotované stravování (30 Kč) * příplatek za loajalitu po odpracovaném roce (měsíční frekvence) * výkonnostní prémie vypláceny čtvrtletně (až 2 500 Kč) * příplatek za nemarodění až 2 500 Kč * příplatek za hlučné pracoviště * příspěv
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem