Nabídka práce > VEDOUCÍ MZDOVÉ ÚČTÁRNY

VEDOUCÍ MZDOVÉ ÚČTÁRNY

Náplň práce

VEDOUCÍ MZDOVÉ ÚČTÁRNY!!! Skvělá příležitost pro zkušeného a energetického člověka, který je schopen přicházet s novými nápady, má dlouholetou praxi v oblasti mzdového účetnictví a hledá fajn společnost!
Práci bez stresu Vám slíbit nemůžeme, to snad v dnešní době a především na účtárně, slíbit ani nejde. Ale co Vám slíbit můžeme, je práce v příjemném, stabilním kolektivu, možnost realizovat své nápady a to ve společnosti, pro kterou jsou její zaměstnanci především lidé, které dokáže ocenit!
Na pozici VEDOUCÍ MZDOVÉ ÚČTÁRNY budete mít na starosti:
* řízení mzdového oddělení
* vedení daňových a účetních operací, zpracování daňových přiznání
* výkaznictví, metodický dohled z hlediska účetní a daňové legislativy
* řízení, kontrola a nastavení nových procesů
* analýzy
* reporting

Požadavky

* VŠ zdělání ekonomického směru
* praxe na obdobné pozici min. 5 let
* zkušenost s vedením mzdového účetnictví větší společnosti
* znalost českých účetních standardů, IFRS, daňové a účetní problematiky
* znalost SAP, Excel
* komunikativní AJ je nezbytná
* zkušenost s vedením týmu
* energická osobnost, drive
* analytické myšlení
* schopnost najít nová řešení a aplikovat je

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * standardní zaměstnanecké benefity
  • Místo pracoviště: Ostrava