Nabídka práce > ROZPOČTÁŘ - OBCHODNÍ ODDĚLENÍ | až 45 000 Kč

ROZPOČTÁŘ - OBCHODNÍ ODDĚLENÍ | až 45 000 Kč

Náplň práce

Rozpočtář pro obchodní oddělení

Jste absolventem vysoké školy se zaměřením na ekonomiku? Baví Vás práce s čísly, ale účetnitví pro Vás není to pravé? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a nebojíte se ho používat? Pak neváhejte a dejte nám vědět! Hledáme posilu do obchodního týmu ve výrobní společnosti na pozici „Rozpočtář pro obchodní oddělení“.

Co Vás čeká?

* podpora při tvorbě jednotlivých strategií
* plánování nákladů v rámci nových projektů
* změnová řízení
* vyhledávání možností pro úspory a návrhy na snížení nákladů
* spolupráce s projektovými vedoucími

Požadavky

* absolvent vysoké školy ekonomického směru
* pozitivní vztah k práci s čísly
* ochota aktivně komunikovat v anglickém jazyce
* chuť zdolávat nové výzvy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní pracovní doba - vzdělávání, jazykové kurzy v rámci pracovní doby zdarma - možnost všelijakých procedur ve zdravotním středisku společnosti - příspěvek na životní pojištění - odměna při pracovním výročí zaměstnance a u životního výročí 50
  • Místo pracoviště: Liberec