Nabídka práce > HR generalista | 40 000 Kč

HR generalista | 40 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti z pozice v HR a rád/a byste se během roku vypracoval/a na pozici HR Generalisty? Administrativu nepovažujete jen za nutné zlo? Disponujete komunikativní angličtinou? Pokud se navíc orientujete v zákoníku práce, hledáme právě Vás!
Nabízíme práci pro nejlepšího zaměstnavatele v libereckém kraji!

Hledáme HR GENERALISTU!

Co Vás bude čekat:

* Administrativa, reporting (evidence smluv, archivace dokumentů, nástupy, výstupy zaměstnanců)
* Zajištění a organizace školení, tréninků (BOZP, PO atd.)
* Recruitment, nábor nových zaměstnanců
* Projednávání, řešení pracovně - právních vztahů
* Vedení agendy pracovně lékařské péče
* Spolupráce s HR managerem

Požadavky

* Zkušenost v HR (agenda alespoň pro 400 zaměstnanců)
* Komunikativní Anglický jazyk, Němčina bude výhodou
* Znalost SAPu výhodou
* Ochota dále se vzdělávat
* Orientace v zákoníku práce
* Schopnost pracovat systematicky
* Odolnost vůči stresu
* Dobré organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dnů volna * pružná pracovní doba * stravenky 90 Kč/den * plně hrazené kurzy na odborný rozvoj a školení * intenzivní využívání cizích jazyků a kurzy na pracovišti * akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou