Nabídka práce > HR Koordinátor

HR Koordinátor

Náplň práce

Máš praxi alespoň 1 rok v HR oddělení? Jsi pečlivý a zodpovědný člověk, který řádně připraví nástupy a výstupy zaměstnanců? Budeš se rád/a aktivně podílet na zpracování benefitů pro zaměstnance? Zvládneš zajistit i nábor zaměstnanců na některé pozice?

Potom jsi náš člověk a právě máš před sebou bezva job!

Jako HR Koordinátor se postaráš o:

- administrativu - smlouvy, nástupy a výstupy zaměstnanců
- benefity zaměstnanců
- samotné zaměstnance - pokud budou cokoliv potřebovat, TY budeš první osoba, za kterou půjdou
- nábor - budeš vést samostatně pohovory a vybírat vhodné kolegy na zadané pozice

Požadavky

- Praxe na HR oddělení min. 2 rok - čím více, tím lépe
- AJ pro písemnou komunikaci
- Zodpovědnost, pečlivost, komunikační schopnosti
- Elán, nadšení a chuť pro novou práci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * měsíční finanční bonusy * 5 týdnů dovolené * stravenky v hodnotě 70 Kč plně hrazené zaměstnavatelem * pružná pracovní doba * příspěvek na penzijní připojištění * jazykové kurzy a odborné vzdělávací programy * loajality bonus po prvním roce, dále p
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav