Nabídka práce > Projektový logistik

Projektový logistik

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti projektové logistiky? Máte zkušenosti s vývojem obalů?

Pak se nám přihlaste na pozici

PROJEKTOVÝ LOGISTIK

kde budete:
* podílet se na vývoji obalů
* řešit společně s dalšími odděleními vybavení pracovišť a prostředků pro plynulé zásobování
* navrhovat technické specifikace týkající se logistických projektů
* připravovat podklady pro nové projekty z hlediska logistiky pracovišť, materiálových a informačních toků
* podávat návrhy na zlepšení a zjednodušení materiálových toků, snížení nákladů
* zajišťovat obaly pro komponenty i hotové výrobky ve všech fázích projektu
* připravovat logistické koncepty a balící předpisy

Požadavky

* min SŠ vzdělání (technického směru)
* znalost programu AutoCAD, SketchUp
* praxe v oblasti logistiky
* komunikativní znalost angličtiny
* znalost automotive norem
* řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * motivační bonusový systém * týden dovolené navíc * benefitní program Cafeterie * příspěvek na masáže * jazykové a odborné kurzy * závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele) * zázemí silné mezinárodní společnosti * možnost dalšího profesního r
  • Místo pracoviště: Turnov