Nabídka práce > ZKUŠENÝ OBCHODNÍ REPREZENTANT ÚSTÍ

ZKUŠENÝ OBCHODNÍ REPREZENTANT ÚSTÍ

Náplň práce

Máte za sebou již pár zkušeností z oblasti obchodu, ideálně se zaměřením na chemii? Pokud k tomu hovoříte anglicky tak, že nemáte problém se domluvit se svými obchodnímiu partnery, rádi Vás přivítáme v tradiční společnosti v srdci Ústí! :-). Čeká Vás:
* prodej chemických komodit
* tvorba podkladů pro uzavírání obchodních smluv
* péče o stálé zejména zahraniční zákazníky a udržování obchodních vztahů
* vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozšiřování prodejní sítě
* reporting ohledně plnění potřeb zákazníka
* plánování tržeb, monitoring a analýza trhu

Požadavky

Požadujeme:

* SŠ/ VŠ vzdělání nejlépe obchodního zaměření
* předchozí praxe obchodníka, ideálně v chemickém průmyslu, alespoň 3 roky
* praxe v prodeji B2B velkou výhodou!
* zájem o obchod, obchodní duch
* ochota cestovat do zahraničí, aktivní řidič
* anglický jazyk na bázi každodenního využití, další jazyk výhodou
* znalost Microsoft Office, Word, Excel - kontingenční tabulky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru * odborný rozvoj zaměstnanc
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem