Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | PRÁCE NA OSVČ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | PRÁCE NA OSVČ

Náplň práce

Skvělá příležitost pro obchodníky, kteří chtějí pracovat v terénu, vyjednávat se školami, obcemi i městy. Pro výrobce outdoorového herního vybavení hledáme proaktivního OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE!

Jestli se Ti nabídka líbí, neváhej a pošli nám svůj životopis! Budeš mít na starosti Pardubický a Královehradecký kraj. Nemusíš se bát, poskytujeme kvalitní produktové školení.

Co Tě čeká?

* oslovování stávajících i nových zákazníků
* tvorba cenových nabídek
* vedení obchodních jednání ve své režii
* měsíční porady obchodního týmu
* budování obchodní strategie
* reporting

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* zkušenosti s obchodem
* obchodní vystupování a vyjednávání
* komunikativnost, samostatnost, proaktivita
* ochota cestovat ve svěřeném regionu
* ŘP sk. B - aktivní řidič

Preferujeme nástup IHNED.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 35000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * služební automobil * notebook * mobilní telefon * zajímavé provize * pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Hradec Králové