Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - OSVČ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - OSVČ

Náplň práce

Akvizice Ti nejsou cizí? Máš motivaci rozvíjet svůj talent a ukázat vše co v Tobě je? Pracuješ na OSVČ?

Pokud ano, tak nám zašli svůj životopis na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE!

Budeš aktivně oslovovat nové zákazníky a udržovat dobré vztahy se současnými.
Na starost dostaneš obchodní plán a ten budeš rozvíjet.
Po dobře odvedené práci vše zaznamenáš a zareportuješ svým nadřízeným.
Na náš produkt Tě zaškolíme.

Nástup možný IHNED!

Požadavky

Jsou:
* středoškolské vzdělání
* již získané zkušenosti v oblasti obchodu
* živnostenský list podmínkou!
* komunikativní osobnost, pro kterou je priorita zákazník
* příjemné a přesvědčivé vystupování
* ŘP.sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 35000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * spolupráce na živnostenský list * služební automobil, notebook a telefon * zaškolení na daný produkt * výdělek bez finančního stropu
  • Místo pracoviště: Ostrava