Nabídka práce > Koordinátor zásob nástrojů

Koordinátor zásob nástrojů

Náplň práce

Jste technický typ, který se nebojí čísel a faktur? Zajistíte skladovou zásobu nástrojů potřebnou pro výrobu? Domluvíte se se zákazníkem na předepsaných normách a fakturách?

Čtěte více o pozici KOORDINÁTOR ZÁSOB NÁSTROJŮ, který:

- Spravuje plán a výhled fakturace s oddělením kvality
- Definuje a spravuje akční plán pro úspěšnou fakturaci
- Udržuje, rozvíjí a definuje nové interní předpisy související s fakturací nástrojů
- Sleduje a v případě nutnosti uvede do interních předpisů normy zákazníka
- Vytváří podklady pro fakturaci nástrojů
- Nahrává podklady na zákaznické portály
- Sleduje schválení portálů a zpětnou vazbu od zákazníka pro fakturaci
- Vytváří podklady dle požadavků zákazníka
- Provádí fakturace nástrojů v SAP
- Odesílá faktury za nástroje zákazníkům a řeší případné problémy či pohledávky s tím spojené

Požadavky

- Min SŠ vzdělání
- Základní znalost ISO/TS 16949
- Znalost BOZP, PO, EMS
- Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
- Znalost SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Stravenky - Jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou