Nabídka práce > FINANČNÍ CONTROLLER S NJ nebo AJ

FINANČNÍ CONTROLLER S NJ nebo AJ

Náplň práce

Umíte skvěle anglicky nebo německy? Ovládáte MS Office a zejména Excel? Baví Vás analyzovat, komunikovat a organizovat? Zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

- analýza výsledného vyúčtování dle norem EU (včetně veškerých podrobností a tabulek)
- spolupráce s účetním oddělením (spolupráce při zvláštních úkolech)
- hodnocení investičních zakázek z finančního pohledu
- vedení účetního oddělení
- správa pokladny
- pomoc při kalkulaci výrobních nákladů
- vedení diverzních statistik a analýz
- vedení nebo spolupráce na projektech
- klíčový uživtel interního systému
- tvorba budgetu a odhadů
- evidence přijatých plateb

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- znalost NJ/AJ (pokud není NJ, nutná ochota se naučit alespoň základy)
- solidní znalost práce na PC (nutná velmi dobrá znalost MS Excel)
- logické myšlení, zodpovědnost, samostantost, organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní začátek a konec pracovní doby - jazykové kurzy přímo na pracovišti - příspěvek na dopravu - roční bonus závislý na plnění cílů
  • Místo pracoviště: Tábor