Nabídka práce > NÁKUPČÍ s AJ | Jihlava

NÁKUPČÍ s AJ | Jihlava

Náplň práce

Nákup je Vaše srdcovka? Paráda! Tak my Vám zkusíme říct, proč by Vás mohlo bavit pracovat na nákupu právě u nás.

Jsme menší výrobní společnost s centrálou v zahraničí. Je tedy jasné, že angličtinu budete využívat každý den. Aktuálně rozšiřujeme náš tým a moc by se nám líbil někdo, kdo už má s nákupem zkušenosti. Proč to tak je?

Protože u nás budete nakupovat jak u stávajících dodavatelů, tak budete aktivně vyhledávat i dodavatele nové. A to už vyžaduje zkušenost. Navíc jsme firma, kde stále rosteme, budujeme, tvoříme a hledáme nové cesty. A Vy toho budete součástí. Náš software není dokonalý, takže u každé objednávky budete analyzovat data, budete hodně komunikovat s výrobou, plánovači a logistikou. Prostě nedostanete na všechno přesnou šablonu, jak tu svou práci dělat. Vy zkrátka budete tvořit.

Co bude Vaším úkolem:
- zajišťování dodávek materiálu a výrobků
- komunikace se zahraničními / tuzemskými dodavateli
- kombinace operativní + strategický nákup
- vedení výběrových a poptávkových řízení
- vystavování objednávek a potvrzování faktur
- řízení a nastavování skladových zásob

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
- aktivní AJ pro denní komunikaci
- praxi na pozici nákupčí 2 roky
- orientace v technických výkresech výhodou
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- analytické myšlení a schopnost efektivně koordinovat celý proces
- MS Office (Excel vč. kontingenčních tabulek)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 35000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexi pracovní doba - dovolená navíc - příspěvek na dopravu - stravenky - penzijní / životní připojištění - mobil a notebook i k soukromému užívání - odborné vzdělávání
  • Místo pracoviště: Jihlava