Nabídka práce > HR ASISTENT/KA, DPČ 20h./týden - šance pro studenty nebo maminky

HR ASISTENT/KA, DPČ 20h./týden - šance pro studenty nebo maminky

Náplň práce

Máš chuť stát se členem týmu personalistů?
Láká tě vidina více než zajímavé praxe?
Nebojíš se práce a nabídneš flexibilitu?

3x ANO? Pak budeme rádi, když nám pošleš svůj životopis.

Co tě čeká a nemine?
* Administrativa, administrativa a zase administrativa
* Příprava dokumentů pro nástupy, prodloužení smluv, ukončení
* Tvorba dohod, souhlasů a další důležité papírování
* Práce s mašinami jako je tiskárna a skartovačka
* Denní zadávání dat do interního systému
* Zpracování pracovních neschopností
* Výpomoc s přípravou mezd, výplatních pásek
* Telefonický kontakt s uchazeči

Požadavky

Potřebujeme, aby:
* ti to pálilo
* tě práce bavila
* stres bylo cizí slovo
* ti nechyběla samostatnost a rychlost
* aktivita a iniciativa byla na denním pořádku

Praxe na obdobné pozici bude VELKOU VÝHODOU.

Důležitost přikládáme zájmu o dlouhodobou spolupráci a možnosti být na pracovišti 4 hodiny denně, příp. dle domluvy. V období zpracování mezd pak četněji.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Příjemné pracovní prostředí v Hradci Králové * Odpovídající finanční ohodnocení * Skvělá příležitost, jak získat praxi * Pravidelný přivýdělek * Přátelský kolektiv, skvělá parta :)
  • Místo pracoviště: Hradec Králové