Nabídka práce > Směnový vedoucí logistiky

Směnový vedoucí logistiky

Náplň práce

Je logistika nebo plánování výroby tvým oborem? Máš zkušenost s vedením lidí? Nebojíš se mluvit anglicky nebo německy? Přidej se do automotive společnosti nedaleko Rychnova nad Kněžnou a pracuj jako Směnový vedoucí logistiky.

Co je náplní práce Směnového vedoucího logistiky?

- operativně řídí logistické procesy na směně
- zodpovídá za koordinaci týmu v rámci provozní logistiky (skladníci, řidiči VZV)
- organizuje výrobu – zajišťuje maximální využití výrobních zařízení, technologií a pracovníků
- podílí se na koncepci denního plánu výroby
- aktivně pracuje v prostředí interního systému SAP
- zná a dodržuje principy z oblastí kanban, JIT a FIFO
- sleduje a usměrňuje stav hotové a rozpracované výroby
- identifikuje potenciály ke zlepšení

Máš zájem? Stačí poslat životopis!

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (logistika/doprava výhodou)
- praxe v automotive – provozní logistika či plánování výroby výhodou
- dobrá znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou
- komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
- velmi dobré organizační a manažerské dovednosti
- ochota učit se, ochota pracovat ve směnném režimu
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 32000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat - Závodní stravování - Stravenky - Benefitní program Cafeterie - 5 týdnů dovolené - Smlouva na dobu neurčitou - Odměna 10.000,- Kč po zkušební době, další odměna 10.000,- Kč po uplynutí půl roku pracovního poměru - Příjemné pracovní
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou