Nabídka práce > VEDOUCÍ SKLADU, Vysočina, od 35 000 Kč

VEDOUCÍ SKLADU, Vysočina, od 35 000 Kč

Náplň práce

Působíte na pozici VEDOUCÍHO SKLADU a hledáte v současnosti změnu? Právě teď hledáme na tuto pozici zkušeného kandidáta, který se domluví anglicky nebo německy, umí využívat LEAN nástroje a ERP systém. Našli jste se ve zmíněných popiscích? Pokud ano, neváhejte se nám ozvat!

Náplň práce:
Organizace práce ve skladu
Vedení týmu skladníků a dozor na plnění jim zadaných úkolů
Zodpovědnost za příjem zboží, přípravu materiálu pro výrobu a expedici
Komunikace s ostatními odděleními – výroba/nákup/kvalita
Předkládání zlepšovacích návrhů, optimalizace procesů
Měření a vyhodnocování KPI
Příprava a realizace inventur

Požadavky

SŠ ideálně technického směru
Komunikativní znalost AJ/NJ
Prokazatelné zkušenosti z pozice vedoucího skladu
Oprávnění VZV
Zkušenosti s vedením menšího týmu pracovníků
Znalost MS Office, SAP výhodou
Řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - zázemí stabilní společnosti - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Pelhřimov