Nabídka práce > Nováček v HR | Talent sourcer | 20 - 25k fix + var. mzda

Nováček v HR | Talent sourcer | 20 - 25k fix + var. mzda

Náplň práce

Láká tě sféra HR a vidíš se v budoucnu v náboru zaměstnanců? Baví tě práce se sociálními sítěmi? Nebojíš se zvednout telefon a oslovit kandidáta o zaměstnání?

Potom jsi to zrovna ty, koho hledáme!

Co budeš dělat?
- hledat vhodné kandidáty na pozici (interní, databáze, Linkedin, pracovní portály,...)
- jejich oslovení a následná komunikace
- komunikovat se svým týmem o aktuálně volných pozicích na liberecku
- účastnit se školení a webinářů, aby ses mohl/a neustále zdokonalovat. :-)

#HR_Nováček #recruitment #nábor #sociální_sítě #FB #Linkedin

Požadavky

Co od tebe čekáme?
- nadšení pro oblast HR a náboru
- komunikativní angličtina - občas je potřeba kandidáta vyzkoušet z angličtiny nebo se přelouskat popisem pozice v angličtině
- samostatnost - graftonní know how ti však ukážeme
- velmi dobré komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 20000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co ti můžeme nabídnout? - až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days) - Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok - stravenky v hodnotě 80 Kč/den - Multisport karta - jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou - telefon s tarifem pro soukromé použití
  • Místo pracoviště: Liberec