Nabídka práce > CONTROLLER

CONTROLLER

Náplň práce

- standardizovaný reporting v rámci skupiny
- podpora při zpracování měsíční závěrky
- podílení se na analýze a komentáři měsíčního reportu
- spolupráce na procesu plánování, stanovení tarifních nákladů, harmonizace dílčích činností s centrálou
- vytváření a harmonizace ostatních reportů v rámci skupiny
- podílení se na přípravě KPI reportu v rámci celé divize
- příprava podkladů pro management meeting a business reviews

Požadavky

- zkušenosti s controllingem výrobní společnosti velkou výhodou
- analytické myšlení se Vám bude hodit
- nadstandardní znalost MS Office (především MS Excel) - na to klademe důraz
- velmi dobrá znalost AJ, znalost NJ velkou výhodou
- VŠ ekonomického směru
- zkušenost se systémem SAP výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- flexibilita
- ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stabilní, dlouhodobé zaměstnání v rostoucí společnosti - profesionálního nadřízeného, který je špičkou ve svém oboru - nadstandardní finanční ohodnocení, 13. mzda - dodatková dovolená - flexibilní pracovní doba - možnost dalšího odborného a jazykov
  • Místo pracoviště: Prostějov