Nabídka práce > Účetní DPH - Jablonec n. N

Účetní DPH - Jablonec n. N

Náplň práce

Máte praxi jako účetní a orientujete se v oblasti DPH? Zvládáte komunikaci v AJ?

Pak se nám přihlaste na pozici Účetní DPH:

Náplň práce:
* Správa pokladny, účtování tuzemských plateb
* Příprava podkladů pro účetní závěrky a podílení se na závěrkových operacích
* Vyhodnocování hospodaření společnosti a jejich nákladových středisek
* Podílení se na sestavování krátkodobých a dlouhodobých plánů (Forecasting, Budgeting)
* Příprava dokumentů na audit
* Reporting vedení v AJ

Mzda 35-40 000 Kč

Lokalita: Jablonec nad Nisou

Požadavky

* Vzdělání ekonomického směru nebo odpovídající praxi
* MS Office na vyšší uživatelské úrovni (funkce, kontingenční tabulky)
* Aj na komunikativní úrovni
* Analytické myšlení
* Důslednost, pečlivost, spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda, finanční bonusy * 25 dní dovolené * Flexibilní pracovní doba * Stravenky * Jazykové kurzy * Možnost kariérního růstu
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou