Nabídka práce > HR specialista

HR specialista

Náplň práce

Máte alespoň krátkodobou zkušenost z personálního oddělení v oblasti automotive či jiné výrobní společnosti? Máte povědomí o zákoníku práce a PO a BOZP vám není cizí? Jste ochotni dorozumět se rusky či polsky s kandidáty na dělnické pozice, které budete nabírat? Potom neváhejte a posílejte své CV!

Co Vás čeká na pozici PERSONALISTY:

- Nábor zaměstnanců na dělnické pozice
- Organizace nástupu zaměstnanců a následná personální správa dokumentace
- Zajištění zaškolení a adaptace zaměstnanců
- Organizace kvalifikačních testů zaměstnanců
- Spolupráce s agenturou práce
- Tvorba plánu vzdělávání, plnění vzdělávacích požadavků
- Organizace zákonných školení

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Praxe na pozici personalistky (automotive velkou výhodou)
- Pokročilá znalost MS Office
- Znalost PO a BOZP
- Znalost Zákoníku práce a pracovně-právní legislativy

- Znalost základů polského či ruského jazyka výhodou
- Základní znalost ISO/TS 16949 výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Pružná pracovní doba * Jazykové a odborné kurzy
  • Místo pracoviště: Liberec