Nabídka práce > Specialista odměňování | 40 000 Kč

Specialista odměňování | 40 000 Kč

Náplň práce

Baví Vás oblast HR? Máte zkušenosti s odměňováním zaměstnanců ve výrobní společnosti? Pak jste pro nás tím pravým kandidátem! Zašlete nám svůj životopis na pozici "Specialista odměňování" a něco s tím uděláme!

Co Vás u nás čeká?

* Aktivní sledování vývoje mezd na trhu práce
* Koordinace procesu pravidelných revizí mezd
* Zlepšování systému benefitů
* Analýza dopadu benefitů na náklady
* Příprava a aktualizace katalogu prací

Požadavky

* Alespoň středoškolské vzdělání
* Praxi v oblasti lidských zdrojů a odměňování alespoň jeden rok
* Vysoká úroveň komunikačních dovedností
* Plynulý anglický jazyk

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Prémie/bonusy * 13. mzda * 25 dní dovolené * Dodatečné dny pracovního volna * Odměna při pracovním výročí zaměstnance a u životního výročí 50 let * Možnost půjčky v tíživé situaci * Příspěvek na životní pojištění * Rehabilitace, závodní lékařka * Z
  • Místo pracoviště: Liberec