Nabídka práce > VEDOUCÍ HR TÝMU- NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

VEDOUCÍ HR TÝMU- NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Náplň práce

Máte praxi ve vedení interního HR oddělení? Znáte standardy výrobních společností?
Znáte Zákoník práce a domluvíte se anglicky?

Máme nyní nově otevřenou pracovní pozici VEDOUCÍHO HR TÝMU, která je volná ihned, proto neváhejte a zašlete své CV!

Budete:
* zajišťovat nábory
* spolupracovat na adaptačních plánech svých podřízených
* tvořit budget a sestavovat vzdělávací plán jednotlivých oddělení
* organizovat externí i zákonné školení
* měsíčně reportovat, sledovat KPI
* podporovat zaměstnance v oblasti pracovně-právní legislativy
* udržovat pracovně-právní dokumenty a ISO aktuální

Požadavky

Aby jste to byl Vy, musíte:
* mít zkušenosti na obdobné pozici z výrobní společnosti alespoň 5 let
* umět prezentovat své názory v anglickém jazyce
* znát Zákoník práce
* být zodpovědný za své jednání
* ovládat Excel
* být proaktivní a tvořivá osobnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. a 14. plat * docházkový měsíční bonus * flexibilní pracovní doba * příspěvky na penzijní a životní pojištění * pravidelné navyšování mzdy * kvalifikační bonusy * osobní ohodnocení * závodní stravování
  • Místo pracoviště: Ostrava