Nabídka práce > HR BUSINESS PARTNER

HR BUSINESS PARTNER

Náplň práce

Rádi byste uplatnili své zkušenosti v oblasti lidských zdrojů v úspěšné výrobní společnosti?
Orientujete se v Zákoníku práce a komunikace v anglickém jazyce Vám nečiní žádné problémy? Pak neváhejte a přihlaste se na pozici: "HR BUSINESS PARTNER"

Náplň práce:
* zodpovědnost za koordinaci personálních činností ve společnosti
* podpora v oblasti náboru, vzdělávání, odměňování, motivace zaměstnanců
* řízení zajímavých HR projektů
* spolupráce na návrhu organizační struktury
* komunikace s ostatními odděleními

Požadavky

* VŠ vzdělání ekonomického či humanitního směru
* min. 3 roky praxe na vyšší pozici v oblasti HR (ideálně HRBP, HR Generalista)
* zkušenosti ve výrobním prostředí
* anglický jazyk na komunikativní úrovni - min. B2 (komunikace s managementem společnosti)
* znalost Zákoníku práce
* výborné komunikační a prezentační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * kvartální prémie * penzijní připojištění či životní pojištění * příspěvek na stravování * vzdělávání * kariérní růst
  • Místo pracoviště: Ostrava