Nabídka práce > HR GENERALISTA/MANAŽER

HR GENERALISTA/MANAŽER

Náplň práce

Zkušenosti z výrobní společnosti, intenzivní znalost pracovně právní problematiky, anglický jazyk a velkou míru samostatnosti. To je to co hledáme pro pozici HR GENERALISTA/MANAŽER. Preferujeme zkušené kandidáty.

Náplň práce:
* nastavování procesů v oblasti vzdělávání, development a talent programu
* zodpovědnost za náborovou strategii, vzdělávání a také spolupráce na tvorbě komplexní strategie
* optimalizace a nastavení HR procesů
* zodpovědnost za příslušnou administrativu
* nábor zaměstnanců na TH i dělnické pozice
* zpracování podkladů pro mzdy

Požadavky

* zkušenosti z výrobní společnosti
* zkušenosti na pozici generalista/HRBP nebo velice zkušený HR Specialista
* komunikativní znalost angličtiny podmínkou (B2 a lepší)
* dobré komunikační dovednosti
* výborná znalost pracovně právní problematiky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * kvartální prémie * pohodové prostředí firmy * stravenky * životní i penzijní připojištění * notebook, mobil * jazykové kurzy * částečně pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek