Nabídka práce > Cost Controller

Cost Controller

Náplň práce

Není třeba splňovat vše, nicméně hledáme člověka, který zná kalkulace, vyzná se v cost controllingu a mluví dobře anglicky. Jednoduše, musíme obsadit pozici Cost Controller.

Náplň práce:
* hlavní zodpovědnost za správnost kalkulace cen, kontrolu nákladů společnosti
* náprava odchylek, návrh úpravy a opatření vedoucí k jejich odstranění
* spolupráce na pravidelné měsíční uzávěrce
* detailní reporting
* tvorba plánu společnosti a podpora projektů

Požadavky

* ukončené vzdělání ekonomického směru
* praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
* znalost anglického jazyka na úrovni min B2
* velmi dobrá znalost MS Office
* znalost programu SAP
* výborné analytické a logické myšlení, smysl pro detail

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * vysoké půl roční odměny * přátelské prostředí * mobilní telefon * penzijní připojištění * flexi pasy
  • Místo pracoviště: Karviná