Nabídka práce > Skladníkem i bez VZV, aneb když se chce, všechno jde :-)

Skladníkem i bez VZV, aneb když se chce, všechno jde :-)

Náplň práce

Pokud sníte o pozici skladníka v zázemí výrobní společnosti, ale nejste majitelem VZV průkazu, nezoufejte! Dáváme šanci i absolventům bez praxe a oprávnění VZV, navíc se můžete těšit na naše netradiční benefity. To si zamilujete! :-)

Požadavky

Jako absolventovi Vám bude stačit umět vzít za práci, a také chuť naslouchat a učit se, u nás máme velmi příjemnou atmosféru, v prostředí tiché a čisté výroby. Pokud již máte nějakou tu praxi ve výrobě/ skladu za sebou, oprávnění VZV či znalost systému SAP, bude to pro Vás velká výhoda, kterou poznáte i na výplatě. Pracujeme ve třísměnném provoze.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 121 CZK do 138 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * neagresivní, čistá výroba s rodinnou atmosférou * týden dovolené navíc * zvýšený příplatek za přesčas 40% * stravenky (90 Kč) * Unišeky * důraz na týmovou spolupráci * vedoucí výroby s osobním přístupem * ovoce do práce * odměny za zalepšovací návr
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem