Nabídka práce > HR GENERALISTA (PLNÝ I ZKRÁCENÝ ÚVAZEK)

HR GENERALISTA (PLNÝ I ZKRÁCENÝ ÚVAZEK)

Náplň práce

Máte zkušenosti v HR a oblasti zákoníku práce a dalších pracovně právních náležitostí Vám není cizí? Pokud se nebojíte komunikovat v anglickém jazyce, pak máte právě teď skvělou příležitost.

Pro mezinárodní výrobní společnost působící v Moravskoslezském kraji právě nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici "HR GENERALISTA".

Vaší náplní práce bude:

* zodpovědnost za oblast svěřené personální administrativy
* HR reporting
* správa dat v HR systému
* podpora HR Business Partnera a HR manažera v administrativních oblastech
* spoluúčast na zajištění pracovně lékařských služeb
* hledání možností rozšiřování HR IS
* odpovědnost za oblast zahraničního zaměstnávání
* spoluúčast na HR projektech

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* zkušenosti z oblasti vedení HR administrativy
* znalost Zákoníku práce a související legislativy
* proaktivní přístup
* samostatnost, zodpovědnost za svěřené oblasti
* pečlivost a strukturované vedení přidělené agendy

Výhodou:
* znalost anglického jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * flexibilní pracovní doba * příspěvek na dopravu * 5 týdnů dovolené * možnost relokačního balíčku * příplatky na stravování (stravenky) * životní a penzijní připojištění * motivující finanční ohodnocení
  • Místo pracoviště: Ostrava