Nabídka práce > OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (i pro absolventy)

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (i pro absolventy)

Náplň práce

Máš OBCHODNÍHO DUCHA a TECHNICKÝ BACKGROUND? Pracuj u předního výrobce upínací techniky a uchopovacích systémů se špičkovou kvalitou a UCHOP atraktivní pracovní příležitost za pačesy!

Zašli nám svůj životopis a staň se OBCHODNĚ TECHNICKÝM ZÁSTUPCEM!
Stačí mít potenciál a chuť obchodovat.

Čeká tě následující:
- péče o stávají zákazníky ve svěřeném regionu
- aktivní vyhledávání nových potenciálních zákazníků v regionu
- obchodně-technická jednání a zákaznická podpora
- spolupráce na cenotvorbě, produktové strategii apod.
- monitoring trhu a hledání individuálních řešení pro klienty
- školení zákazníků
- reporting a monitoring trhu
- účast na veletrzích a prezentace na konferencích

Požadavky

- technický background
- anglický nebo německý jazyk na středně komunikativní úrovni
- ochota cestovat
- otevřený a extrovertní kandidát
- týmový hráč a pohodový kolega
- obchodní dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - motivační bonus na základě plnění, regionálního i za ČR - automobil i k soukromým účelům - notebook, iPad R2, tiskárna, telefon dle volby - stravenky - systém vzdělávání
  • Místo pracoviště: Hradec Králové