Nabídka práce > HSE Specialista

HSE Specialista

Náplň práce

Máte VŠ vzdělání v oboru ochrany životního prostředí/bezpečnosti, případně SŠ vzdělání a zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky? Pro strojírenskou společnost hledáme vhodného člověka na pozici HSE SPECIALISTA.

Náplň práce:
* soustavné vyhledávání rizik
* identifikace a implementace požadavků dle legislativy
* koordinace a zajištění kontrol v oblasti HSE
* implementace projektů a jejich podpora
* provádění interních auditů a realizace nápravných opatření
* realizace vstupních i periodických školení v oblasti HSE

Požadavky

* VŠ/SŠ vzdělání
* znalost platné legislativy BOZP
* anglický jazyk na komunikativní úrovni (pro komunikaci s centrálou společnosti)
* znalost MS Office
* Aktivní řidič sk. B

Výhodou:
* znalost platné legislativy v oblasti ŽP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * měsíční prémie závislé na objemu výroby * roční odměny * příspěvek na penzijní připojištění * 25 dní dovolené * pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Ostrava