Nabídka práce > PRODUKTOVÝ SPECIALISTA alias ZKUŠENÝ PLÁNOVAČ VÝROBY|AUTOMOTIVE|AŽ 45 000 KČ,-

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA alias ZKUŠENÝ PLÁNOVAČ VÝROBY|AUTOMOTIVE|AŽ 45 000 KČ,-

Náplň práce

Pro mezinárodní výrobní společnost působící na Novojičínsku hledáme kandidáta se zkušenostmi v oblasti plánování výroby a anglickým jazykem, které se chce posunout ve své kariéře.

Náplň práce:

* odpovědnost za dodržování termínů a požadavků zákazníka v rámci obchodních případů
* odpovědnost za konkurenceschopnost v souladu s cenami trhu
* odpovědnost za stanovování cen v souladu s konkurencí na trhu
* koordinace produktových plánů
* podpora pro produktovou strategii společnosti v kooperaci s dalšími výrobními závody
* spolupráce s výrobním plánováním
* koordinace sdílení informací na Evropském trhu

Požadavky

* VŠ vzdělání
* zkušenosti v oblasti plánování výroby
* anglický jazyk na komunikační úrovni - min. B1
* ochota občasně cestovat
* komunikační dovednosti
* řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * příspěvek na dopravu * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování * variabilní systém odměn * možnost kariérního posunu * příspěvek na životní a penzijní připojištění * možnosti jak dál kariérně růst Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • Místo pracoviště: Ostrava