Nabídka práce > VEDOUCÍ MATERIÁLOVÉ LABORATOŘE

VEDOUCÍ MATERIÁLOVÉ LABORATOŘE

Náplň práce

Hledám materiálového inženýra:

Budete:
- řídit chod laboratoře ve výrobní společnosti
- podporovat zákaznické požadavky
- budete podporou při vývojových projektech
- organizovat práci pracovníků laboratoře
- stanovovat priority laboratorních testů
- technicky rozvíjet laboratorního vybavení

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru – materiálové inženýrství
- znalost kovových materiálů a jejich vlastností (mechanické, únavové, strukturní vlastnosti)
- znalost defektoskopie, metalografie
- znalost čtení výkresové dokumentace
- znalost základů statistiky
- komunikativní znalost anglického jazyka
- zkušenosti z materiálové laboratoře a s vedením lidí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - kariérový rozvoj v nově vznikajícím vývojovém centru - stabilní, dlouhodobé zaměstnání v rostoucí společnosti - 13. mzda - dodatková dovolená - flexibilní pracovní doba - možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • Místo pracoviště: Prostějov