Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR/TECHNOLOG

PROCESNÍ INŽENÝR/TECHNOLOG

Náplň práce

Máte vzdělání technického směru a komunikativní angličtinu? Láká Vás působení v úspěšné společnosti? Pak neváhejte a přihlaste se na pozici "PROCESNÍ INŽENÝR/TECHNOLOG"

Náplň práce:
* zajištění technologické podpory oddělení výroby
* konstrukce nástrojů
* podpora výroby pro náběh nových výrobků
* technická podpora

Požadavky

* min. SŠ vzdělání technického směru
* znalost konstrukčních programů - CAD
* znalost systému SMED, 5S
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* technické myšlení
* zkušenosti v oblasti tváření materiálů za studena - velkou výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * závodní stravování s nadstandardním příspěvkem * nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru * možnost profesního rozvoje a seberealizace * vzdělávání * příjemné a bezpečné pracovní prostředí
  • Místo pracoviště: Karviná