Nabídka práce > IT | Specialista výroby

IT | Specialista výroby

Náplň práce

Pro zajímavého zaměstnavatele hledáme posilu do oblasti IT/engineeringu! Pokud máte technické myšlení, znáte alespoň základy programování, máte přehled o výrobních strojích a systémech a chcete se realizovat v oblasti automatizace strojů, pak máme skvělou nabídku pro Vás!

Aktuálně hledáme - IT | Specialista výroby

kde by Vaší náplní práce bylo:
* nastavení softwaru a uvedení do provozu nových výrobních linek, snímačů nebo tiskáren apod.
* školení zaměstnanců
* správa dat v systémech SAP, MES nebo SCADA pro přizpůsobení se novým požadavkům z výroby nebo IT
* spolupráce s externími staviteli strojů, dodavateli softwaru a centrálou společnosti (zejména IT oddělením)
* technické definice vylepšení rozhraní strojů (úroveň PLC), úrovně SCADA a MES
* druhá úroveň podpory produkce v daném závodě a podpora sesterských výrobních závodů

Požadavky

* min. bakalářské vzdělání technického nebo IT zaměření
* znalost angličtiny pro mailovou korespondenci a občasnou konverzaci (B1/B2)
* praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou
* znalosti v oblasti automatizačních technologií a výrobních linek
* znalost výrobního softwaru (MES, SCADA a PLC), např. Siemens SIMATIC
* základy programování v jazyce C, C ++, JAVA, znalosti databází (SQL, Oracle) a SAP velkou výhodou
* analytické a koncepční myšlení
* znalost MS Office
*ochota k občasným služebním cestám
* argumentační schopnosti, prozákaznická orientace
* schopnost samostatné i týmové práce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25dnů dovolené * stravenky * věrnostní odměny * společenské a sportovní aktivity
  • Místo pracoviště: Česká Lípa