Nabídka práce > QUALITY MANAGER

QUALITY MANAGER

Náplň práce

Hledáme zkušeného MANAŽERA KVALITY v oblasti AUTOMOTIVE.
Pokud máte zkušenosti s vedením týmu kvality a znalost norem včetně TS 16949, přihlaste se do výběrového řízení.

Manažer kvality bude mít na starosti tým asi 8 QA a oddělení metrologie velké mezinárodní společnosti. Bude řešit záležitosti jak strategické tak operativní. Čeká ho komunikace se zákazníky, interní i externí audity a reporting managementu. Při své praci bude na každodenní bázi využívat angličtinu (znalost německého jazyka je výhodou).

Místo výkonu práce: Kroměříž

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
- velmi dobrá znalost angličtiny je podmínkou/ německý jazyk výhodou
- praxe v oblasti AUTOMOTIVE
- znalost norem kvality ISO TS 16949
- znalost nástrojů a metod řízení jakosti
- aktivní přístup k práci
- silná manažerská osobnost, zkušenost s vedením týmu
- samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
- ŘP sk. B, ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - odpovídající finanční hodnocení - služební auto, notebook, telefon - možnost dalšího vzdělávání - 5týdnů dovolené - další zaměstnanecké benefity
  • Místo pracoviště: Kroměříž