Nabídka práce > KONTROLOR 20-28 0000 KČ

KONTROLOR 20-28 0000 KČ

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici KONTROLORA KVALITY? Rádi byste pracovali ve společnosti, která Vás ocení, kde je moderní prostředí a zajímavé benefity? Odpovězte ještě dnes!!!!

Pracovní náplň:

* kontrola zboží
* komunikace s dodavateli v rámci reklamací
* odběr materiálu pro testování do laboratoří
* spolupráce s technologem ve výrobě

Požadavky

* SOU/SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
* znalost čtení technické dokumentace
* znalost nástrojů kvality - výhodou
* práce ve dvousměnném provoze

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 20000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dopravu a ubytování (možnost poskytnout byt) * příplatky na stravování (stravenky) * pracovní smlouva na dobu neurčitou * životní a penzijní připojištění * high-tech prostředí mezinárodní společnosti * možnosti další
  • Místo pracoviště: Ostrava