Nabídka práce > METROLOG 20-26 000 KČ

METROLOG 20-26 000 KČ

Náplň práce

Technologicky vyspělá, moderní společnost hledá do svých řad člověka znalého měřících nástrojů na pozici METROLOG

Náplň práce:

* tvorba kalibračních programů pro měřící přípravky

* spolupráce s oddělením konstrukce, technologie, výroby

* spolupráce při návrhu koncepce výroby a tvorba měřících programů

Požadavky

* SOU/SŠ technického zaměření
* orientace v technické dokumentaci
* zkušenost s měřením 3D výhodou
* ochota pracovat v třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 20000 CZK do 26000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dopravu * příplatky na stravování * životní a penzijní připojištění * high-tech prostředí mezinárodní společnosti * možnosti dalšího vzdělávání a růstu a další benefity...
  • Místo pracoviště: Ostrava