Nabídka práce > Nástrojař

Nástrojař

Náplň práce

Pro rozšiřující se výrobní závod v Krupce hledáme Nástrojaře !

Vaší nápní práce bude především:
*provádění montáží a demontáží forem vstřikolisů
*údržbu a opravy forem
*přípravu (osazení) forem na funkční nebo vzorové lisování
*tušírování, broušení, leštění (zrcadlový lesk), dolícování atd.

Požadavky

*praxi v oboru nástrojař
*vyučení ve strojírenském oboru, technické vzdělání v oboru elektro (platná vyhláška 50/78 Sb.)
*jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
*znalost výkresové dokumentace
*týmový přístup – spolupráci při řešení problémů
*znalost problematiky montáže a údržby forem na lisování plastů
*všeobecný technický přehled
*manuální zručnost
*kvalitně odvedená práce, rychlost a flexibilitu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 20000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti - příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k lidem - možnost profesního a osobního růstu - odpovídající platové ohodnocení - dotované závodní stravování - dovolenou nad rámec ZP - firemní vz
  • Místo pracoviště: Teplice