Nabídka práce > ELEKTROKONSTRUKTÉR, od 30 000 Kč

ELEKTROKONSTRUKTÉR, od 30 000 Kč

Náplň práce

Jsi obeznán s programy AutoCAD, či Autodesk Inventor? Máš vzdělání v oboru elektro? Domluvíš se anglicky?

Tak pozice ELEKTROKONSTRUKTÉRA čeká právě na Tebe! Už dnes zašli svůj životopis!

Na této pozici Tě čekají mimo jiné tyto úkoly:
- návrhy a vývoj elektrických strojů
- výpočty a simulace pro podporu konstrukce
- zpracování zakázek
- tvorba výrobní dokumentace
- tvorba technologických postupů
- podíl na vývoji a inovacích

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru (obor elektrické stroje, elektrotechnika nebo elektroenergetika)
- znalost anglického jazyka min. na úrovní B1
- práce v programech AutoCAD, či Autodesk Inventor

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - nenárokový měsíční a čtvrtletní bonusy do výše 10% základní mzdy - 13. plat - odměny za pracovní věrnost firmě - týden dovolené navíc - pružná pracovní doba - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvky na odborné a
  • Místo pracoviště: České Budějovice