Nabídka práce > FINANČNÍ ANALYTIK

FINANČNÍ ANALYTIK

Náplň práce

Pracujete v mezinárodním výrobním prostředí a uvažujete o změně? Pohybujete se v oblasti finančnictví a controllingu? Zašlete nám svůj životopis!

Co Vás čeká na pozici FINANČNÍ ANALYTIK:

- zpracování finančních analýz a reportů
- inventarizace nákladů
- kalkulace výroby
- příprava forecastů
- spolupráce na přípravě měsíčních uzávěrek

Požadavky

- AJ na komunikativní úrovni
- Praxe v oblasti controllingu min. 2 roky
- Znalost SAP
- Pokročilá znalost MS Office
- Znalost výrobního prostředí, ideálně automotive

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - Závodní stravování - Příspěvek na kulturní a sportovní vyžití - Příspěvek na životní pojištění - Mobilní tarif - Prodej výrobků se slevou - Firemní vzdělávání - Jazykové kurzy - Závodní lékařská péče - Masáže v areálu
  • Místo pracoviště: Liberec