Nabídka práce > Strojník/ mechanik na Mostecku (nepřetržitý provoz)

Strojník/ mechanik na Mostecku (nepřetržitý provoz)

Náplň práce

Jste Ferda Mravenec a zvládáte práci všeho druhu? Lecjaká porucha je na Vás krátká? Právě Vás potřebujeme! Náš strojník/ mechanik a jeho náplň práce:

* opravy a sestavování strojních zařízení (poloautomatické linky)
* práce dle technické dokumentace
* přestavování výroby
* ruční a strojní zpracovávání strojních zařízení
* provádění údržby TZB
* vedení evidence oprav

Požadavky

Strojník/ mechanik, který zapadne do našeho soukolí se vyznačuje zejména těmito vlastnostmi:

* SOU technického směru nebo SŠ strojní
* praxe jako mechanik/ údržbář/ strojník alespoň 2 roky
* manuální zručnost
* čtení a orientace v technických výkresech
* aktivní řidič (sk. B)
* časová flexibilita (nepřetržitý provoz)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * dotované stravování (30 Kč) * příplatek za loajalitu po odpracovaném roce (měsíční frekvence) * výkonnostní prémie vypláceny čtvrtletně (až 2500 Kč) * příplatek za nemarodění až 2500 Kč * příplatek za hlučné pracoviště * příspěvek
  • Místo pracoviště: Most