Nabídka práce > KONSTRUKTÉR - i absolventi VŠ

KONSTRUKTÉR - i absolventi VŠ

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost se závodem v Českých Budějovicích, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konstruktér - vývoj, automotive.

Náplň práce:
- tvorba technické a zkušební dokumentace
- technická podpora oddělení nákupu
- prověřování specifikace zákazníků z hlediska požadavků
- vyhodnocování výsledků měření vývojových a uvolňovacích zkoušek
- vyhodnocování funkce výrobku a případné změny, korekce v konstrukci
- zajišťování zkušebních vzorků a prototypů

Požadavky

- VŠ technického směru (elektrotechnika, slaboproudá elektronika, strojírenství, měřící technika apod.)
- středně pokročilá znalost německého nebo anglického jazyka
- kreativita, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
- řidičský průkaz sk. B

Práce vhodná i pro čerstvé absolventy!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme: - práci v mezinárodním týmu - systém odborného zaškolení - možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách společnosti - zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a d
  • Místo pracoviště: České Budějovice