Nabídka práce > FINANČNÍ CONTROLLER S AJ #analýza #reporting #Hradec Králové

FINANČNÍ CONTROLLER S AJ #analýza #reporting #Hradec Králové

Náplň práce

Nenechte si ujít perfektní příležitost v oblasti controllingu!

Máte-li praxi v controllingu, účetnictví či dokonce přímo v credit controllingu - je to pro nás zn. ideál! :-)

Co bude Vaší náplní práce?

- kontrola pohledávek od zákazníků, nastavování obchodních limitů, analýzy dat z finančních výkazů
- komunikace v AJ s kolegy na ostatních pobočkách v rámci Evropy
- spolupráce s právníky, hodnocení kreditu jednotlivých zákazníků
- práce s databankami
- reporting dat na vedení týmu

Požadavky

- ekonomické vzdělání
- znalost základních ekonomických a účetních pojmů
- samostatná práce v Excelu
- znalost AJ - komunikace se zeměmi EU + interní komunikace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - bonusový program - prima kolektiv - moderní kanceláře - dostupnost na MHD
  • Místo pracoviště: Hradec Králové