Nabídka práce > PERSONÁLNÍ SPECIALISTA/KA #absolventi

PERSONÁLNÍ SPECIALISTA/KA #absolventi

Náplň práce

Dokončil jsi právě školu a nejsi si úplně jistý, kudy by měly vést tvé další kroky? Co zkusit oblast personalistiky? Pro našeho klienta působícího v Ústí nad Orlicí hledáme vhodného uchazeče na pozici Personálního specialisty. A co bude tvojí pracovní náplní?

Budeš mít na starost kontrolu docházky zaměstnanců.
Budeš podporovat nábor nových zaměstnanců, inzerovat nově otevřené pracovní pozice.
Budeš komunikovat s personálními agenturami.
Budeš zvát uchazeče o zaměstnání na výběrová řízení.
Budeš administrovat personální složky zaměstnanců.
Budeš připravovat pracovní smlouvy a další dokumenty.
NEBUDEŠ se určitě nudit a získáš spoustu zkušeností v personalistice - oboru, který fakt frčí!

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- pokročilá znalost AJ nebo NJ
- znalost práce v MS Office
- znalost zákoníku práce a pracovněprávních předpisů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 23000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Příspěvek na stravování * Závodní stravování * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Jazykové a profesní vzdělávání * Věrnostní prémie
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí